יום ראשון, 31 בדצמבר 2017

עדכון לתחילת השנה 2018

שלום רב,

עברו עשרות חודשים מאז שפירסמתי את הכתבה האחרונה שלי בבלוג הקהילה לתזונה אחראית.

חיי השתנו. התמקדתי בכתיבה באנגלית אשר הובילה אותי לפירסום האתר שלי Nutrisdom.net.

בנוסף, בשלוש השנים האחרונות למדתי טכניקה מתקדמת (ולא מהעולם הזה) של יצירת גישה ישירה לאנרגיה סביבתית. הכרתי מורה, אשר פתח בית ספר אונליין, ולפני כ 5 חודשים עברתי עם כל רכושיי מקליפורניה לשכונתו בבלומינגטון, אינדיאנה

המורה שלי ראה את הפוטנציאל של הידע שלי בתזונה ונתן לי את האפשרות ליצר קורסים בבית הספר שלו. ברגע זה יש לי 4 קורסים בתזונה, שאותם פירסמתי באתר בית הספר. ישנם שני קורסים המלמדים צעד-צעד את הידע ההכרחי למומחיות עצמית בתחום התזונה. שני הקורסים האחרים, שאותם שפירסמתי בשנה-שנתיים האחרונות, מתמקדים בנושא מים ופיוסיולוגיה. הקורסים באנגלית.

לפני שבועיים הטיסו אותי ללמד סמינר בקולימה, מקסיקו. הביאו אותי לא על מנת ללמד תזונה, אלא ללמד את הטכניקה שהמורה שלי לימד אותי. טכניקה זו היא טכניקה ליצירת גישה לאנרגיה הקיימת מהסביבה, ועמה אנו מסוגלים להפיק תופעות-לוואי בנופלות בתוך תחום פסיכוקינזיס (Psychokinesis). הגישה מאפשרת לכל אחד לתקשר עם אינטליגנציות בסביבתו ולקבל תגובה לכוונותיו. תוכלו לראות דוגמאות בסרטונים הבאים: הקדמה לקשר האוניברסלי | הדגמת הקשר בסמינר

מכיוון השסמינר היה הצלחה גדולה, הוזמנתי עם מורי ואישתו ללמד שוב בסוף יוני 2018. ברגע זה, ידוע לי שהסמינר יהיה ארבע ימים במתחם קרוב לסן חואן דל ריו, במקסיקו. (סרטון קצרצר של המקום).

מכיוון שהנני ממוקד בבית הספר, בלימודי אנרגיה, ויצירת תוכן באנגלית, אינני מוצא זמן לכתיבה בעברית ופירסום האתר החדש בעברית. יש לי כל כך הרבה לחלוק לכם, במיוחד בתחום מים ופיסיולוגיה אך מעט זמן ומשאבים לעשות זאת. לכן הבלוג בעברית איננו מקבל ממני התייחסות בשנתיים האחרונות.

למרות זאת, אני עובד המון לפתח עוד קורסים, לכתוב ספר, וללמד אונליין. המטרה שלי היא להגיע למקום שממנו אוכל לתרגם את כל התוכן שלי לעברית בשבילכם. עד אז, אם באפשרותכם להבין אנגלית, תוכלו קרוא כתבות שלי באתר האנגלית, ללמוד את הקורסים, ועוד.

בנוסף, אני זמין לשיעורים והתיעצות תזונתית אונליין דרך סקייפ או ווטצאפ. בשביל זה, תוכלו לקבוע עימי תור ואשמח לעזור.

מעומק נשמתי, שיהיה לכם שנה טובה, בריאה, ומוצלחת!

באהבה רבה,
יואל ג'קובסון

--
www.nutrisdom.net

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה